מנעולן יצאת צדיק
מנעולן מומלץ
מנעולן ברמת גן

מנעול טביעת אצבע​

מנעול מומלץ לבחירה


אחד מאמצעי האבטחה היעילים הוא נעילה באמצעות טביעת אצבע, ובהחלט זה יהיה כדאי יותר להוסיף מנעול כזה כי הוא בעל יתרונות רבים, הוא מפני פורצים, כי ברוב המקרים הפורץ יעדיף לפרוץ במהירות, ולהתמודד עם פריצה קלה ומהירה ולא להתעכב או להסתבך עם טביעת אצבע שאין לו מה לעשות נגדה, לכן זה מנעול שנחשב לחזק וקשה מאד לפריצה. המנעול המיוחד הזה הוא כמובן ייחודי רק לך והוא נחשב ליעיל נגד פורצים וזה שימושי לכל מיני נעילות כמו עבור כספת עבור דלת הבית או המשרד וכדומה, מנעול טביעת אצבע.


מנעולים טביעת אצבע בעלות שאינה גבוהה


עלות התקנה של מנעולי אצבע היא לא רק יעילה אלא גם זולה יחסית, כי הרי פריצה תעלה לנו הרבה יותר יקר וככל שממציאים מנעולים חדשים גם אפשרויות הפריצה הופכות לחדשות ומשוכללות יותר, אז אם אתם מחפשים מנעול שהוא גם איכותי מקורי וייחודי אשר בהחלט יפעיל כל  מחסום אפשרי בפני הפורץ, זה בהחלט המנעול שיכול להתאים לצורך החשוב הזה, כי חשוב לציין שהגנה בבית או במשרד לא מסתכמים בביטחון הכניסה הראשית וחשוב להמשיך ולבצע פעולות נוספות של מיגון גם על הדלת עצמה וגם בכניסות נוספות שיש לאותו מבנה. ללא ספק אלת תחשבו פעמיים והתקינו עוד היום את המנעול הזה שנותן הגנה מקיפה ואיכותית יותר, ואנחנו כאן עם השירות המקצועי והמהיר שלנו מתקינים את כל סוגי המנעולים כמו גם מספקים שירותי פריצה והחלפה של כל סוגי המנעולים והכל באישור משטרת ישראל.


מנעול טביעת אצבע מנעול חזק במיוחד


התקנת מנעול באמצעות תביעת אצבע היא מנעול חזק יעיל וכמעט בלתי אפשרי לפריצה ולכן זה מקשה על כל גנב או פורץ לפרוץ את הדלת במהירות ובקלות. מדובר במנעול חזק במיוחד שיוצר עבור תחומים רבים בעיקר כאמצעי זיהוי במקומות עבודה, וכיום כבר נעשה בו שימוש רחב וזהו אמצעי נעילה יעיל שמותאם גם לדלתות פרטיות המותקנות בבתים פרטיים, לדלתות של מוסדות  או משרדים. המנעול נפתח אך ורק לאחר זיהוי טביעת האצבע בנוכחות פיזית והוא משמש אמצעי הגנה נוסף מעבר למנעול הראשי של הדלת כך שמנעול הזה נותן מיגון נוסף נגד פריצות.