מנעולן יצאת צדיק
מנעולן מומלץ
מנעולן ברמת גן

פריצת דלת טרוקה​

חשיבות רבה למהירות העבודה


בפריצת דלתות כמובן שלמהירות העבודה המקצועית חשיבות רבה כי אולי אתם נתקעתם מאחורי הדלת ובוודאי אם מדובר בילדים חסרי אונים, וגם במקרים אלו הדלת שלכם הופכת אטרקטיבית לפורצים למיניהם, לכן חשוב לבחור במנעולן מקצועי לא רק בעל הכשרה מקצועית אלא גם עם תעודת יושר מהמשטרה שמבטיחה לכם שהאדם שבחרתם לביצוע המשימה הוא אמין ופועל כחוק. עם כל הניסיון המקצועי שלנו בנושא, ואחרי שתהליך פריצה מסתיים והדלת נפתחת, אנו בודקים גם האם יש צורך לתקן או להחליף את המנגנון של הדלת את הצילינדר וכדומה. 


פריצה דלת טרוקה חשוב לתקן גם את הדלת


לאחר הפריצה לדלת טרוקה יש הרי להבין מדוע זה קרה, ולתקן את הדלת כך שזה לא יקרה שוב, ולכן חשוב לבצע החלפה או תיקון של המנגנון שלא עובד בצורה תקינה, ואתם לא צריכים לרוץ לחנות כדי לקנות מנעול חדש, כי רוב הדגמים הנפוצים יהיו זמינים תמיד גם אצל המנעולנים שלנו, כך ששיפור מנגנוני נעילה הוא שירות מהיר וזמין מיידית. בנוסף אנו מעניקים יעוץ ושירותים נוספים רבים כמו פריצת דלתות לאחר אובדן מפתחות, פריצת דלתות עקב מפתח שבור בתוך הצילינדר, פריצת צילינדר עם מפתח בצד השני, פריצת דלת טרוקה כמו רב בריח ועוד. השירות מתבצע על ידי פורץ מוסמך עם תעודת יושר ממשטרת ישראל, וכן ישנה אחריות למניעת נזקים לטווח הרחוק.


פריצת דלת טרוקה פורץ דלתות מיומן


לכן כאשר כולנו עלולים להיתקל במצב כל כך לא נעים וברגע הכי לא מתאים מול דלת שאינה נפתחת, כמובן שאז מתחילה החרדה, כי מצד אחד לא נעזוב דלת פתוחה ומצד שני איך נגיע לעבודה או לסידורים שלנו ולא נוכל גם להיכנס לבית אם היא לא נפתחת ואנו תקועים בחוץ בהרגשה מייאשת. כדאי לזכור שישנו פתרון מהיר שיכול לחלץ אותנו ממצבנו, להזמין פורץ דלתות שהוא מנעולן מקצועי. הוא יוכל להגיע אל המיקום במהרה והדלת תפתח והוא יוכל לתקן אותה כי מומחה לפריצת דלתות הוא מי שרכש הכשרה רשמית מקצועית בתחום עם כל הידע, הניסיון או כלים לפתוח כל דלת להיפתח אם זה דלתות בית, משרד, דלת המכונית ועוד.​