מנעולן יצאת צדיק
מנעולן מומלץ
מנעולן ברמת גן

מנעולים חכמים – כל מה שצריך לדעת

העולם השתנה והתקדם והוא הרבה יותר טכנולוגי ומתוחכם ממה שהוא היה בעבר. מה שהפך אותו לכזה הוא בעיקר האינטרנט, הרשת שפרצה לחיינו רק לפני עשורים בודדים וכבר מעורבת בכל דבר שאנו עושים. אם בעבר היינו עושים קניות רק באופן פיזי, היום החנויות הוירטואליות תפסו את המקום של אלו הפיזיות ורובינו קונים לא מעט ברשת. עבודה יכולה להתבצע בזכות האינטרנט מכל מקום, המידע שאנו צריכים נגיש ומהיר ויש עוד אינספור דוגמאות לכך שהעולם התקדם ורשת האינטרנט היא זו שעומדת מאחורי הקפיצה הזו.

פתיחת דלת – לא מה שהיה פעם

ומה עם פתיחת וסגירת דלתות? האם לנצח נצטרך לסובב מנעול בשביל לפתוח ולסגור? ממש לא ובשנים האחרונות אנחנו רואים טכנולוגיות פורצות דרך בכל מה שנוגע לנעילה. כחלק מהתקנת מערכת בית חכם אפשר לדאוג שהדלת תפתח ותיסגר באמצעות טביעת אצבע, מה שאומר שאף אחד אחר לא יוכל לפתוח או לסגור אותה בלי מי שנכנס למערכת. עוד אפשרות לנעילה מתקדמת היא באמצעות קוד, כך שרק מי שידע את הקוד יוכל לתפעל את הדלת. יש גם דלתות עם שלט רחוק ויש עוד שלל אפשרויות, אך זו שהולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות והיא חלק מזה שהסמארטפון שולט בחיינו היא אפשרות ההפעלה של דלתות באמצעות אפליקציה.

פתיחה וסגירה באמצעות אפליקציה

אין היום בן אדם בוגר כמעט שאין לו מכשיר נייד חכם. עם הסמארטפונים אנחנו רוכשים ומשלמים, מתקשרים ומצלמים ועושים עוד המון פעולות, והיום מערכת בית חכם יכולה להיות כזו שיש לדלת בבית אפשרות נעילה ופתיחה באמצעות אפליקציה. מנעולן מומלץ יתקין את המערכת, מה שיאפשר לשלוט בה מכל מקום. זה אומר שאם אתם בחופשה ורוצים שהשכן ייכנס להאכיל את התוכי, תוכלו לפתוח לו מרחוק ואם התקנתם גם מצלמה ורמקול עם מיקרופון שמחוברים לרשת, תוכלו לראות אותו ולוודא שאכן הוא זה שנכנס אליכם ולא אף אחד אחר. היום אם כן לא חייבים לפתוח דלת רק עם מפתח.

לבחור את המנעולן הנכון

אז מי מבצע את התקנת המנעול החכם? איש מקצוע כמו מנעולן אבל כזה שיש לו את כל הניסיון הדרוש להתקנה מתקדמת. המנעולנים של היום צריכים לדעת הרבה יותר מאלו שבעבר, בעיקר אלו שעוסקים בטכנולוגיות מתקדמות. אתם צריכים לבחור מנעולן שכבר התקין מערכות רבות כמו זו שהוא עומד להתקין בבית שלכם, מנעולן שנותן כמובן גם אחריות על העבודה שלו ומענה מהיר לכל בעיה. 

המנעולים הללו הם מנעולים משוכללים ומתקדמים ובדרך כלל אין איתם שום בעיה אך תמיד טוב שיש "אבא ואמא" למה שאנחנו רוכשים כדי שיהיה מי שיעזור במקרה הצורך. אל תוותרו על מנעול חכם לבית שלכם כדי שתרגישו בו הכי בטוחים בעולם.